Zacznij tworzyć swoją przyszłość w oparciu o domowe możliwości biznesowe ACN ·marketing podstawowych uslug, z których ludzie korzystaja kazdego dnia·

Domowe możliwości biznesowe


💼

Odkryj nieograniczony potencjał z ACN

Mówiąc krótko, ACN daje Ci Szansę. Jest to szansa na prowadzenie własnej działalności bez konieczności kosztownych inwestycji oraz przy pełnym wsparciu firmy ACN na każdym kroku.

Niezależni Przedstawiciele ACN oferują produkty oraz usługi, z których ludzie korzystają każdego dnia, takie jak telefonia komórkowa i cyfrowa, energia, internet, telewizja i zabezpieczenia. ACN oferuje także produkty wellness i do pielęgnacji ciała, sprzedawane pod marką Benevita. Nie musisz więc namawiać ludzi do zmiany nawyków, ani do korzystania z produktów, których nie potrzebują, lub na które nie mogą sobie pozwolić.

Wszystko, co musisz zrobić, to pokazać ludziom swoją stronę internetową Sklep Internetowy ACN (dostarczaną przez ACN), my zajmiemy się resztą.

Firma


Czas zabrać się do pracy - do pracy, która zmienia życie!

Założona w roku 1993, firma ACN była wizją czterech przedsiębiorców - Grega Provenzano, Roberta Stevanovskiego, Tony Cupisza oraz Mikea Cupisza, którzy nie byli rozczarowani funkcjonowaniem innych firm w branży. Podjęli więc decyzję o stworzeniu własnej firmy, opartej na uczciwości i zaangażowaniu w traktowanie ludzi tak, jak sami chcieliby być traktowaniu. Firma ACN rozpoczęła działalność jako sprzedawca usług telefonii stacjonarnej w Stanach Zjednoczonych, ale z czasem rozrosła się do międzynarodowej firmy oferującej szereg usług w ponad 24 krajach. ACN jest największym bezpośrednim sprzedawcą usług telekomunikacyjnych, energii i wielu innych niezbędnych produktów. Najważniejsze jest jednak to, że wielu ludziom firma ACN oferuje możliwość zmiany życia na lepsze.

 • Współzałożyciele ACN Mike Cupisz, Greg Provenzano, Robert Stevanovski oraz Tony Cupisz
 • Solidne podstawy Twojego sukcesu

  Założona w roku 1993, firma ACN była wizją czterech przedsiębiorców - Grega Provenzano, Roberta Stevanovskiego, Tony'ego Cupisza oraz Mike'a Cupisza. Mieli oni ogromne, wieloletnie doświadczenie w branży sprzedaży bezpośredniej, ale nie byli zadowoleni z możliwości, jakie oferowały im firmy, które do tej pory poznali. Zdali sobie sprawę z tego, że jedynym sposobem na znalezienie firmy, która spełnia ich oczekiwania, jest jej stworzenie.

  I w ten sposób, na żółtym notatniku stworzyli własny plan biznesowy. Po jednej stronie kartki wypisali wszystko, z czego byli zadowoleni, a po drugiej – to, co według nich nie działało zbyt dobrze. Potem przedarli kartkę na pół i zachowali tylko tę „dobrą” część, zawierającą przyszłe zasady działania firmy ACN – uczciwość, standardy etyczne oraz stawienie dobra ogółu nad własną korzyścią.

  I tak z jednej kartki papieru powstała idea biznesu, który skupia się na oferowaniu ludziom usług, których potrzebują i z których korzystają każdego dnia… usług, dla których nie trzeba zmieniać swoich przyzwyczajeń ani dokonywać zakupu produktów, których nie potrzebujemy…

  Firma ACN rozpoczęła działalność jako sprzedawca usług telefonii stacjonarnej w Stanach Zjednoczonych, ale z czasem rozrosła się do międzynarodowej firmy oferującej szereg usług w ponad 20 krajach. ACN jest największym bezpośrednim sprzedawcą usług telekomunikacyjnych, energii i innych usług, ale przede wszystkim jest dla wielu ludzi możliwością zmiany ich życia na lepsze. Na jednej kartce z notatnika Współzałożyciele ACN stworzyli przysłowiowy punkt startowy dla tego, czym ACN jest obecnie i czym stanie się w przyszłości. Mimo, że od tego momentu minęło ponad 20 lat, zasady, które im wtedy przyświecały, nadal pozostają żywe.

Produkty


ACN oferuje podstawowe produkty i usługi, niezbędne w codziennym życiu.

Przejdź do strony Sklep Internetowy ACN

 • Szeroka oferta produktów i usług

  W modelu biznesowym ACN najlepsze jest to, że jest on bardzo prosty i ma ogromny potencjał. Niezależni Przedstawiciele ACN oferują produkty oraz usługi, z których ludzie korzystają każdego dnia, takie jak telefonia komórkowa i cyfrowa, energia, internet, telewizja i zabezpieczenia. ACN oferuje także produkty wellness i do pielęgnacji ciała, sprzedawane pod marką Benevita.

  Nasze produkty i usługi nie wymagają zmiany nawyków naszych klientów, nie trzeba też nikogo przekonywać do zakupu czegoś, co jest niepotrzebne lub za drogie. ACN oferuje usługi i produkty, bez których po prostu nie da się obejść.

  Jako Niezależny Przedstawiciel ACN otrzymasz od ACN kompletne wsparcie na każdym kroku działalności, w tym także własną stronę Sklep Internetowy ACN. Strona jest zarządzana i aktualizowana przez ACN, jedyne co musisz zrobić, to pokazać ją swoim klientom – ACN zajmie się resztą.

  Prosimy pamiętać: Dostępność produktów i usług różni się w poszczególnych krajach.

Ludzie i małe firmy korzystają z tych samych usług, które oferuje firma ACN, dlatego nie ma potrzeby przekonywać ich do ich zakupu. Niezależni Przedstawiciele powinni jedynie pokazać im stronę Sklep Internetowy ACN i pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej alternatywy dla usług, z których korzystają.

Dostępność usług i produktów dla klientów i małych firm jest różna w poszczególnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej na temat usług dostępnych w Twoim kraju, prosimy przejść do strony Sklep Internetowy Twojego Przedstawiciela lub www.myacn.eu.

Historie sukcesu


🏆

Kolejna historia sukcesu może być Twoja!

ACN dało niezliczonej liczbie ludzi w różnym wieku, o różnym pochodzeniu i różnej narodowości możliwość osiągnięcia finansowej niezależności oraz stylu życia, o jakim zawsze marzyli. W ACN nasi Niezależni Przedstawiciele osiągają sukces oferując swoim znajomym alternatywę dla usług, których potrzebują i z których korzystają. Każdy, kto posiada motywację i silną wolę może osiągnąć sukces w ACN, a pierwszym krokiem jest decyzja, o podjęciu wyzwania.

 • Art Napolitano

  Starszy Wiceprezes ACN oraz członek Klubu Mistrzów

  Na pierwszy rzut oka moze wydawac sie dziwne, ze Art stal sie czolowym przedstawicielem w Europie tej szybko rozwijajacej sie firmy marketingu bezposredniego.

  Po 10-ciu latach w marketingu sieciowym Art postanowil znalezc firme o nienagannej opinii - firme, której zalozyciele dotrzymuja obietnic. Po spotkaniu z Zalozycielami, postanowil dolaczyc do zespolu i odniósl ogromny sukces jako Przedstawiciel, pracujac na prawdziwie swiatowym pozomie.

  Glowna motywacja Arta jest chec inspirowania innych do osiagniecia sukcesu i wywolania pozytywnej przemiany.

  Po wprowadzeniu firmy ACN na rynek brytyjski Art szybko zaczal dzialac, skupiajac sie na budowaniu trwalych relacji, opartych na zaufaniu. W ciagu zaledwie osmiu miesiecy udalo mu sie osiagnac stanowisko Wiceprezesa Regionalngo. Nie zamierzal jednak na tym poprzestac i bardzo szybko zostal Starszym Wiceprezesem.

  Art spedza mnóstwo czasu w Europie, podrózujac pomiedzy róznymi miejscami, aby zapewnic swoim podleglym przedstawicielom ciagle wsparcie. W chwili obecnej Art wspiera wysilki ponad 50 tys. przedstawicieli, z których wielu to zakwalifikowani Starsi Wiceprezesi, Wiceprezesi Regionalni i Menedzerowie Zespolów w Ameryce Pólnocnej i Europie. Ponadto, klienci, których pozyskali, zapewniaja milionowe zyski. Ciezka praca i oddanie pomogly mu przeksztalcic szanse ACN w jego szanse.

 • Myriam de la Sierra

  Starsi Wiceprezesi ACN oraz Członkowie Klubu Mistrzów

  Od momentu przystapienia do ACN, Myriam de la Sierra szybko wspiela sie w hierarchii i osiagnela prestizowe stanowisko Starszego Wiceprezesa i Czlonka Klub Mistrzów.

  Dzieki wlasnej wytrwalosci, Myriam stala sie wzorem do nasladowania w ramach ACN, nie tylko w Hiszpanii, ale w calej Europie i Ameryce Pólnocnej.

  Na pierwsza Miedzynarodowa Konwencje ACN Myriam pojechala do Nicei w 2006 roku. To wlasnie tam przekonala sie, ze ACN ma nieograniczony potencjal.

  „Zapoznalam sie z Szansa ACN i pojechalam na konwencje. Bylo tam mnóstwo ludzi z Francji, Anglii, ale tylko jedna osoba z Hiszpanii, z mala flaga w rece i pomyslalam, ze to jest wielka szansa!

  Podstawowym elementem jej sukcesu jest umiejetnosc pracy transgranicznej i realizacja mozliwosci biznesowych na poziomie miedzynarodowym. Dla Myriam to dopiero poczatek, poniewaz zamierza otworzyc kolejne oddzialy i „zabrac ACN w podróz dookola swiata!“. Dzieki zaangazowaniu calej rodziny nie ma watpliwosci, ze ten cel zawodowy zostanie osiagniety.

 • Dominique Cano-Flores

  Starszy Wiceprezes ACN oraz członek Klubu Mistrzów

  Dominique Cano-Flores wiedział, kiedy przyłączył się do ACN w 2004 roku, że osiągnie z nią wielki sukces. Temu francuskiemu WR nie zajęło dużo czasu, aby umocnić swoja pozycję w rodzinie ACN.

  Dominique przez większość swojego dorosłego życia prowadził własny biznes i zawsze był otwarty na nowe wyzwania, w szczególności takie, które odznaczały się dużym potencjałem zarobkowym. Ten dynamiczny przedsiębiorca prowadził dwa sklepy z ubraniami oraz restaurację, ale często myślał sobie „Chyba mogę mieć z życia więcej niż 15 godzin pracy każdego dnia”!

  Kiedy przyjaciel z dzieciństwa przedstawił mu ACN, Dominique od razu zdał sobie sprawę z tego, że jest to szansa, na jaką długo czekał.

  „Pomyślałem, że to fantastyczny pomysł i od razu przystąpiłem do działania. Byłem pewien, że osiągnę sukces z ACN".

  Zachęca nowych przedstawicieli do tego, aby byli elastyczni, dużo pracowali i budowali swoje zespoły poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

 • Nassim Kebbi

  Starszy Wiceprezes ACN oraz Członek Klubu Mistrzów

  Od kiedy skończył 17 lat, pracował w bardzo wielu branżach, z czego przez prawie 10 lat naprawiał systemy klimatyzacji. Cały czas czuł jednak, że pracuje zbyt dużo, a praca nie daje mu satysfakcji ani perspektyw na rozwój.

  Pewnego dnia, pomimo braku znajomości branży marketingu sieciowego, otrzymał zaproszenie na spotkanie “Szansa na biznes” we Francji. Później wziął udział w szkoleniu w Paryżu, które umocniło w nim wolę stania się Niezależnym Przedstawicielem i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu zawodowym.

  Możliwość wyznaczania własnych godzin pracy i współdziałanie z członkami zespołu to podstawowe zalety działalności z ACN, które sprawiły, że już po 4 miesiącach Nassim zdecydował się rzucić swoją dotychczasowa posadę i w pełni poświęcić swój czas na rozwijanie biznesu ACN. Dostrzegł on także ogromne możliwości budowania tego biznesu w innych krajach, szczególnie przemówił do niego fakt, iż ACN prowadzi działalność w ponad 20 krajach na 4 kontynentach.

  Klika lat temu Nassim zostal czlonkiem europejskiego Klubu Mistrzów i nadal jest integralna czescia w zespole Klubu Mistrza.

    
 • Bash Bokhari

  Starszy Wiceprezes ACN oraz Członek Klubu Mistrzów

  Po 3 latach od przystąpienia do ACN, Bash Bokhari osiągnął w ACN najwyższą pozycję Starszego Wiceprezesa Zarządu oraz Członka Klubu Mistrzów.

  Bash został wprowadzony do ACN przez znajomego i od razu pozytywnie zaskoczyły go produkty i integralność firmy. Niezwykła etyka pracy i zaangażowanie w ACN powoduje, że Bash ciągle podrużuje - często jest gospodarzem szkoleń, prezentuje Szansę Biznesową na spotkaniach lub bierze udział w międzynarodowych imprezach. Dzięki swoim wysiłkom jest w stanie dużo zdziałać i daleko zajść.

  Bash zbudował udaną strukturę, a swój sukces przypisuje cechom charakteru, dzięki którym umie poddawać się coachingowi i zawsze ma na uwadze efekt końcowy: „Model biznesowy jest bardzo prosty, ale żeby odnieść sukces, trzeba pozwolić innym, żeby przekazali nam wiedzę i słuchać liderów“.

  Według Basha najlepszym sposobem na sprawowanie kontroli nad działalnością z ACN jest korzystanie z pakietu Asystent Biznesowy Plus. „W miarę rozrastania się działalności, rośnie potrzeba korzystania z narzędzi biznesowych ACN”.

 • Muddssar Bashir

  Starszy Wiceprezes ACN oraz Członek Klubu Mistrzów

  Muddssar Bashir, osoba bez wcześniejszego doświadczenia w braży marketingu sieciowego, jest doskonałym przykładem tego, co może osiągnąć bystry i pracowity uczeń. Muddssara zainteresował portfel produktów ACN oraz możliwość zysku rezydualnego.

  Muddssar, wraz ze swoim partnerem biznesowym Salmanem Sardarem, stworzył prosperującą działalność i szybko zdobył stanowisko Starszego Wiceprezesa Regionalnego w ciągu roku i 3 miesięcy od przystąpienia do ACN.

  Przemawiając na Międzynarodowym Szkoleniu ACN w Barcelonie w 2014 roku, Muddssar wyjaśniał publiczności, że każdy Przedstawiciel ACN może osiągnąć sukces: „Każdy obecny na dzisiejszym szkoleniu może odnieść sukces. Nie jestem wyjątkowy, ale mam odpowiednie nastawienie, dzięki któremu odniosłem sukces i zdobyłem stanowisko Starszego Wiceprezesa Regionalnego w ACN“.

 • Salman Sardar

  Starszy Wiceprezes ACN oraz Członek Klubu Mistrzów

  Bez wcześniejszego doświadczenia w branży marketingu sieciowego, ale z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w sprzedaży, Salman Sardar miał odpowiednie kwalifikacje, aby rozpocząć własną działalność z ACN. Było kilka czynników, które wpłynęły na podjęcie przez Salmana decyzji o rozpoczęciu współpracy z ACN. Duże wrażenie wywołał na nim stale powiększający się portfel produktów oraz atrakcyjny plan wynagrodzeń.

  Salman, wraz ze swoim partnerem biznesowym Muddssarem Bashirem, stworzył prosperującą działalność i szybko zdobył stanowisko Starszego Wiceprezesa Regionalnego.

  Salman z poświęceniem dążył do osiągnięcia osobistego celu. Zawsze powtarza swojemu zespołowi, że najważniejsza jest wiara w siebie, wyznaczone cele i wytrwałość, która nie pozwala poddać się przed ich osiągnięciem: „Aby odnieść sukces w ACN trzeba dać swojej firmie 100 procent siebie, nie wolno słuchać negatywnych ludzi i nigdy nie można się poddawać!“

 • Ahmed Mukhtar

  Wiceprezes Regionalny ACN oraz Członek Klubu Mistrzów

  Ahmed Mukhtar pracował blisko 60 godzin tygodniowo jako menedżer w dużej sieci handlowej i był gotowy do rozpoczęcia nowej kariery. Szukał powołania życiowego, które będzie zgodne z jego pozytywnym nastawieniem i silną etyką pracy. Kiedy został wprowadzony do ACN przez byłego kolegę z pracy; wiedział, że znalazł zawodowe wyzwanie, którego szukał.

  Dla Ahmeda ACN stała się platformą nie tylko do założenia własnej działalności gospodarczej, ale także do osiągnięcia poziomu życia, o którym wcześniej mógł tylko marzyć. W październiku 2013 roku wziął udział w Międzynarodowym Szkoleniu i od tej pory jego życie zupełnie się zmieniło.

  „Każdy, kto ma odpowiednie nastawienie i chęci, może dołączyć do ACN i odnieść sukces. W szkoleniu ACN pierwszy raz wziąłem udział w październiku 2013 roku. Zobaczyłem firmę, która faktycznie wspiera swoich ludzi. Szczególnie zwróciłem uwagę na fakt nagradzania przez ACN ciężkiej pracy i wysiłku poszczególnych osób. Jeżeli się dostosujesz i będziesz ciężko pracować, ACN to dostrzeże i dostaniesz promocję“.

 • Asad Ali

  Starsi Wiceprezesi ACN oraz Członkowie Klubu Mistrzów

  Przed rozpoczęciem działalności z ACN, Asad Ali spełniał się jako biegły rewident. Poczuł jednak, że jego umiejętność poświęcenia się ciężkiej pracy oraz rozumienie zasad finansowych rządzących firmą pomogą mu w prowadzeniu i zarządzaniu własnym biznesem.

  Czuł, że dzięki ACN będzie mógł osiągnąć swój cel zawodowy, związany z zarządzaniem własną działalnością, a także swobodnie rozwijać inne zainteresowania.

  "Zdobycie tego stanowiska było jednym z najtrudniejszych osiągnięć mojego życia, ale system ACN jest tak skonstruowany, że nikt nie jest sam w tej podróży!“

  Nowym Przedstawicielom ACN radzi: „Pracujcie nad na rozwojem osobistym, przestrzegajcie systemu ACN i naśladujcie liderów, którzy odnieśli sukces i są teraz Starszymi Wiceprezesami Regionalnymi“.

 • Françoise Monfray

  Starszy Wiceprezes ACN oraz członkini Klubu Mistrzów

  Françoise Monfray długo próbowała znaleźć odpowiednie dla siebie zajęcie, przeszła od tradycyjnych metod zatrudnienia, poprzez własną działalność, aż do marketingu sieciowego, pracowała również jako przewodniczka wycieczek i wciąż nie mogła znaleźć wymarzonej pracy. Szukała szansy bez ograniczeń i firmy z długoterminowymi perspektywami, która dostarczyłaby trochę rozrywki, a jednocześnie umożliwiała kontakty z ludźmi. Françoise szukała sposobu na pogodzenie życia zawodowego z rodzinnym i dlatego zdecydowała się zaryzykować raz jeszcze w dziedzinie marketingu sieciowego, w nadziei, że ACN umożliwi wykorzystanie jej umiejętności. Ten wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Françoise jest Starszym Wiceprezesem i Członkiem Klubu Mistrzów.

  „Na początku po prostu chciałam robić coś, co zapewni mi bardziej stabilny styl życia, większą niezależność finansową oraz więcej wolnego czasu dla mojej rodziny”.

  Telefon od dawnego kolegi, Wiceprezesa i członka Klubu Mistrzów, Arta Napolitano, zmienił życie Françoise na zawsze! Po tej rozmowie Françoise natychmiast zrozumiała potencjał marketingu sieciowego i co Szansa ACN może jej dać. Natychmiast podjęła decyzję, że Szansa ACN jest czymś, co chce realizować i nigdy tego nie żałowała.


Europejski Klub Mistrzów prezentuje najlepszych Przedstawicieli w Europie. Sukces Niezależnego Przedstawiciela ACN nie jest gwarantowany, ale w pełni uzależniony od osobistych starań. Nie wszyscy Niezależni Przedstawiciele ACN osiągają zyski i nikomu nie można zagwarantować odniesienia sukcesu.

„W ACN prowadzisz biznes dla siebie, ale nigdy samotnie!“ Rozpocznij już dziś

Imprezy


Imprezy odbywają się na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym, dostarczając informacji wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się więcej o Szansie ACN. Imprezy takie dostarczają także wszystkim Niezależnym Przedstawicielom możliwość wzięcia udziału w cennych sesjach szkoleniowych.

Co sprawia, że imprezy szkoleniowe ACN są czymś tak wyjątkowym? Przekonaj się sam!

Moja działalność


Rozpocznij już dziś